Pondělí, Listopad 7th, 2011

Vánoční přání

Tady naleznete ty nejlepší a nejvtipnější vánoční přání, které můžete poslat svým známým SMS zprávou, e-mailem nebo běžnou poštou. Vánoční přání o Vánocích posíláme určitě všichni.

Vtipná vánoční přání

vánoční přání - AngliePřišel Ježíšek a dostal jsem smůlu. A že jí měl dost, tak dal mi jí fůru. Říkám jen, Ježíšku, co takhle aspoň trochu štěstí? Zalistoval v seznamu a pak mi dal ještě pěstí. Šťastné a Veselé!

Už tu máme zase po roce, ty tradiční Vánoce. Z práce volno, všude samé žrádlo, na břiše nám z toho přibyde sádlo.

Leti Jezisek s nadilkou, vrti pri tom prdylkou. Zizen pry ma jako tram, leti, leti primo k vam. Pokud cekas nadilku, nech za oknem lahvinku. Vesele Vanoce!

Pujcil jsem si milion, darku jsem mel kamion. Neplatil jsem splatky, vzali si to zpatky. Nezbyl ani darecek, vzali mi i domecek. Neplatil jsem dane, vzali mi i sane. Nevim uz si rady, sob mi chcipnul hlady. V lese mam ted pelisek, seru na vas – Jezisek!

Nechť množství dárků naruší statiku Vašeho příbytku a plameny z vánočního stromku šlehají co nejvýše. Hezké vánoce!Tak se mějte hodně rádi, život běží úprkem. Držte se vždy kolem krku, ale nikdy pod krkem!

Nemas na Stedry den tak na pul hodky cas? Proc? Mam doma betlem a chybi mi tam osel . . .

Jezisku, prosim Te, nic mi nenos! Naopak, nemohl by sis vodnest moji starou?!

Krasne vanoce, bohateho Dedu Klause a Santu Mraze. Je cas zabalit kapry, upect darky a zabit vanocku. Hlavne to v tom shonu nepoplet! Vesele Vanoce Ti preje …

Uz jsou tady Vanoce, prisly k nam zas po roce. Chces-li darku hodne moc, zazpivej hned Tichou noc. Pozor vsak na rybi kosti, at na ambulanci nejsou hosti. Vesele Vanoce!

Jezisek se narodil ve chleve, tak se vyser na vanocni uklid, at se u vas citi jako doma.

Veselou vanocku, ukecanyho kapra, pichlavy vanocni stromecek, ale hlavně hodne vanocni pohody.

Priletel k nam Jezisek, mel poblity kozisek. Misto darku odpadky, chce zustat i na svatky. Nalitej jak mraky, poslu ti ho taky. Hezke Vanoce!

Kapr uz smazeny, jeste sebou mrska. Prskavka Vietnamska nejak divne prska. Divam se na stromek – k zemi se klati, na dvere hasici zoufale mlati. Tak to mame po roce, zase pekny Vanoce!

Hezke proziti vanocni pohody, Jezisek neprijde, neb skocil do vody.

Ucpěte komíny, nepusťte Santu, použij cement a nebo maltu, otevři okno, nasaď si kulíšek, dárky ti přinese jedině Ježíšek!

Támhle letí Ježíšek, má roztrhaný kožíšek a prázdnou mošničku, bude tu za chviličku.Okradla ho unie, okradl ho stát, konečně to pochopil, bude na nás s..t. Šťastné a veselé!Nekteri penize maji, jini zase hole zadky, bez rozdilu ja vsem preji vesele a hezke svatky!

Mame hezke ceske zvyky nechceme ty z Ameriky, zadny krocan byt jen pul, kapr patri na nas stul. Krasne darky, plna briska, mame preci od Jeziska, proto muzem kopnout smele Santa Clause do prdele. Hezke Vanoce

Vločky jsou naváté v závějích, Ježíšek se projíždí na saních a diví se velice, že mu mrzne zadnice. Lidé pojídají kaprů dosti, až z toho mají zapíchnuté v krku kosti. Vám se to však nestane a Vánoční pohoda nastane.

Romantická vánoční přání

Posílám Ti seznam všeho, co bych chtěl od Tebe letos k Vánocům: Tebe.

Štědrý večer už se blíží a mě stesk po Tobě u srdíčka tíží. Jeden dárek pod stromečkem bych si přála jen a tím by se mi splnil můj nejkrásnější sen. I Ježíškovi už jsem dopis psala, že jen Tebe bych si přála. Až začnou na Štědrý den padat sněhové vločky z nebe, vzpomeň si na nás a na to, že miluji jen Tebe. Zvedni hlavu směrem k nebi a každá vločka co Ti spadne na tvář je ode mě políbení.

Kazdy svuj sen tise si sni, ja skritek jsem Vanocni. Sny Tve i prani znam, snehovou kouli posilam, zastudi na cele a zasepta: STASTNE A VESELE!

Kdyz za tebou prijde v noci stary chlap s bilou bradou a v cervenem kabate a bude te strkat do pytle, tak se neboj. Psal jsem Jeziskovi, ze te chci pod stromecek.

At ve Stedry den splni se Ti tajny sen. A nejen v tento tajuplny den se Ti srdce laskou plni jen. Ve dny pristi, at ze vsech stran Ti stesti prysti. K tomu hodne zdravi, spokojenosti – je to lek pravy. Hodne dobrych lidi kolem, co pomohou s pripadnym bolem. Optimismus na dusi, at ho strasti nerusi. To Ti preji ze srdce, miluji Te velice. Do prstu se mi krec vkrada a tak radsi koncim. Tvuj…

Mít někoho jako jsi Ty, to znamená cítit lásku a důvěru. Mít někoho jako jsi Ty, to je jistota pomocné ruky podané v tísni. Mít někoho jako jsi Ty, to je život plný radosti z maličkostí. Zasloužíš si nádherné Vánoce a splnění těch nejkrásnějších snů.

Oficiální vánoční přání

Připravíme si pelíšek, už k nám míří Ježíšek. Vozí dárky podle chuti, na sobech i na peruti. Klid a radost na Vánoce, hodně štěstí v novém roce. Do nového roku 12 měsíců optimismu, 53 týdnů zdraví, 365 dnů štěstí a klidu a 8760 hodin lásky.

Po velkém shonu klid a pohodu, Ježíšek už u stromku zvoní, k večeři kapra, salát a oblohu, stromeček zdobený září a pokojem voní.

Až zazvoní zvoneček, rozsvítí se Vánoční stromeček, malé i velké dárky rozbalte si a hlavně na všechny blízké vzpomeňte si.

Pak vykročte rovným krokem za tím šťastným a veselým novým rokem!Přeji spoustu netradičních dárků, hodně štěstí a radosti, ke štědrovečerní hostině pak kapra bez kostí.

Sněhové vločky k zemi se snáší, mráz si s okny pohrává, chybí už jen pár stran v kalendáři, vánoční čas nastává.

Za oknem sype se sněhová nadílka, záclony provoní anýz a vanilka. Vánoční koledy zpívají andělé, už jsou tu Vánoce, tak ať jsou šťastné a veselé.

Přejeme radostné a veselé Vánoce plné zdraví, štěstí a pohody. Do nového roku hodně Božího požehnání.

Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu a přátele, kteří nikdy nezradí. Víc si nelze přát, snad jen hezký zbytek roku s třpytivou jiskrou v oku.

Na Štědrý den dárků dosti, k večeři kapra, co nemá žádné kosti. Krásné svátky vánoční a klidnou cestu z půlnoční přeje …

Za oknem sype se snehova nadilka, zaclony provoni anyz a vanilka. Vanocni koledy zpivaji andele, uz jsou tu vanoce stastne a vesele.

Co to cinká, co to voní? Je to kouzlo Vánoc jako loni. Tichá chvíle k zastavení, závan štěstí, nad něž není.

Hromadu darku, co srdce pohladi, rodinu, pratele, co nikdy nezradi, k bohatstvi krucek, ke stesti skok, nadherne Vanoce i novy rok.

Z celého srdce Vám přejeme příjemné prožití svátků vánočních a šťastné vykročení do nadcházejícího roku 2012

Pevné zdraví a hodně úspěchů do nového roku Vám přejí…

Krásný stromek, zlaté jmelí, za okny ať sníh se bělí. Stálé zdraví pevný krok, ať provází Vás celý rok. Krásné Vánoce a šťastný nový rok přeje…

Venku mráz a sype se sněhová nadílka, pokoj náš provoní anýz a vanilka. Zpívejme vánoční koledy jako andělé, po roce Vánoce, tak ať jsou šťastné a veselé.

Večer plný překvapení, pocit, který jindy není. Dobré jídlo si dejte do bříška, a pak přeji bohatého Ježíška. Tohle všechno přeji na Vánoce a pak ještě hodně zdraví v novém roce!

Na vánoční stromeček, zavěsíme zvoneček. Dekorace hezky svítí, za oknem se blyští kvítí. V krbu oheň plápolá, větvičky krásně voní, je tu Silvestrovská nálada, zvonky nádherně zvoní.

Krasny stromek, zlate jmeli, za okny at snih se beli. Stale zdravi, pevny krok, at provazi Vas cely rok.

Z oblohy se sypou hvezdicky, slyset jsou koledy z dali. Zvestuje andel malicky, at splni se vse, co k Vanocum jste si prali.

Hvezdy na nebi vanocnim at zari svitem svatecnim. Lasku, stesti, zdravi nesou Vam, ten den nema byti nikdo sam.

Preji to, co clovek nejvic potrebuje – ZDRAVI. Preji to, co clovek marne hleda – STESTI. Preji to, bez ceho se neda zit – LASKU. Nejen pro dnesni den.

Hodne stesti v novem roce, hodne darku na Vanoce. Taky lasku, zdravi, stesticko a pak uz mame vsecicko. Krasne svatky.

Ostatní vánoční přání

Ježíšku, prosím zastav se, já mám pouze skromné přání. Přeji si, ať jsou k sobě všichni v celém roce takoví jako teďka na Vánoce. Lidi ať jsou milí, a ať se míň mračí. Děkuji Ti, tohle mi stačí.

Ať je co nejvíc dárečků u Tvého Vánočního stromečku. Ať zvony zvoní a srdce plesají, ať svíčky hoří a číše cinkají, ať veselý je Tvůj každý krok, Já Ti přeji šťastné Vánoce a netradiční nový rok.

Opět tu je prosinec, zase jako každý rok do našeho těla proniká Vánoční nálada, která všechny naše smysly ovládá. Za sebe Ti chci poslat alespoň pár řádků a popřát Ti příjemné prožití Vánočních svátků. Cukroví s polevou, šupinu pro štěstí a spoustu světýlek na tom vašem náměstí. Celou kupu dárků na Vánoce a ať se Ti daří v novém roce!

Snizek neni, jen to blato. Radost z darku je vsak nad to. Stastne a vesele!

Štěstí a lásku, radost a něhu tobě ať přinese vánoční sen. Mé přání najdeš ve vločkách sněhu, až krásný je tvůj Štědrý den!

Nebe a na něm v tisících hvězdičky, z oblohy přilétá anděl maličký. Na malém obláčku přináší Ti přáníčko, přeje Ti lásku zdraví a štěstíčko. Ať všechno, o čem se Ti kdy snilo o Vánocích se vyplnilo. Krásné Vánoce!Radostne Vanoce Ti chci prat, aby clovek cloveka mel rad, aby jeden druhemu vice stesti pral, aby ten novy rok za to stal.

Krasne svatky vanocni, peknou cestu z pulnocni, od Jeziska velky ranec, na Silvestra pekny tanec, od muziky lehky krok a pak stastny novy rok.

Preji ti krasne svatky Vanocni, at se ti dari, at dostanes hodne darku a take, aby se ti na Silvestra dostalo do krve dostatecne mnozstvi alkoholu, ktere te zahreje u srdicka na zbytek roku. Uzivej zivota!

Na Vanoce spoustu snehu, na novy rok lasku, nehu. Hodne zdravi, smuly malo, stesti, co by za to stalo. Hodne sladkosti a ovoce, proste nejkrasnejsi Vanoce!

Když vzduchem zakrouží pár vloček, nastavím tvář. Ten dotek má něhu. Vyloudí úsměv, otupí zlost, tak přeji všem lidem, ať vloček je dost. Krásné Vánoce…

Pod stromecek balik zdravi, vzacny poklad, jak se pravi… Lasku, stesti, zadne hadky, spokojenost, hezke svatky… Radost, uspech, pevny krok a pak stastný Novy Rok!

Pada snizek tise, mraz na okna pise: Jezisek ted darky shani, aby splnil vsechna prani. At vam darky na Vanoce nesou stesti v Novem roce!

Najdu krámek za lesní tůní, koupím tam dárek s vánoční vůní. Otevři okno, na tiché volání, v balíčku objevíš vánoční vyznání.

Zatím, co jsi klidně spal, Ježíšek na okno zaklepal. Ozdobil vánoční stromeček, pod něj ti nadělil dáreček. Veselé Vánoce přeje

Moc se těším na Vánoce, protože si všichni přejí. A já bych chtěl popřát KRÁSNÉ VÁNOCE, pěkné večery s rodinou, radost z bílého sněhu, který mám velmi rád!

Vánoce se kvapem blíží, Ježíšek se oknem plíží. Vidím, že má velkou kárku a v té kárce hodně dárků, ať co nejvíc je pro Tebe a zima ať tak nezebe. Krásné svátky přeje