Datum: 23.Listopad 2016 | Autor: Veronika Novotná

Vánoční dárky plné radosti pro vaše blízké

Přemýšlíte, čím letos obdarovat své známé? Nemáte rádi přeplněné obchody v nákupních centrech? Vyhněte se každoročnímu shonu a nakupujte dárky pro celou rodinu z pohodlí domova. Třeba v e-shopu TipNet.cz najdete vše na jednom místě.

A proč si vybrat právě TipNet.cz?Je to e-shop ověřený zákazníky, ve kterém naleznete všechny výrobky skladem a má k dispozici vánoční sekci. Nabízí zvýhodněnou dopravu nebo dopravu nad 800 Kč zcela zdarma. Navíc dostanete k téměř všem produktům hodnotný dárek.

Vybrat vánoční dárky není úplně jednoduchá věc. Někdy při výběru vyhrává originalita, jindy klasika v podobě kosmetiky, oblečení nebo knihy.

Ale čím potěšit teenagera?

kolobezka-masterVyžeňte děti za hezkého počasí ven a k Vánocům jim pořiďte koloběžku MASTER. Koloběžka je určena především dětem od 14 let a dospělým. Má velký a velmi stabilní rám. Díky nafukovacím kolům je určena především pro rychlou jízdu na rovném povrchu, případně i v mírném terénu. Ale nebojte se, koloběžky Master splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

A proč koupit zrovna koloběžku? Je nejen skladný dopravní prostředek se kterým se rychle přemístíte, ale nabízí také možnost relaxace při jízdě na klidných cyklostezkách.

Dárky pro vyznavače retro stylu

Máte vedle sebe někoho kdo je příznivce retro stylu a hudby? Pořiďte mu Platinium RETRO radio 5 v 1. Radio v dřevěném provedení s moderní technikou uvnitř. Vedle AM/FM rádia s analogovým laděním nabízí komfort moderní doby jako je CD přehrávač, USB slot, bluetooth a SD slot.

Co pro kutila k Vánocům?

Máte doma kutila, co rád něco opravuje nebo tvoří? Udělejte mu radost novou akumulátorovou vrtačkou Fieldmann, která by neměla chybět v žádné dílně. S variabilitou dvou rychlostí vám umožní vrtat i do tvrdších materiálů. Sklíčidlo do třinácti milimetrů je opatřeno brzdou, proto usnadňuje dotahování a povolování vrtáků nebo šroubovacích nástavců, stačí, když použijete jednu ruku.

Vyberte si svůj dárek v pohodlí domova, udělejte jím radost a ušetřený čas, věnujte svým blízkým.