Datum: 24.Listopad 2015 | Autor: Vánoční dárek

Proč vybrat spodní prádlo jako dárek pod stromeček?

kalhotky-pink-victorias-secret-extra-low-rise-cheekster-pink-rosesKaždý rok se před Vánoci mnoho z nás zamýšlí, co dát svým nejbližším pod stromeček, a čím je potěšit. Spodní prádlo je většinou sázka na jistotu, která potěší obě pohlaví.

V poslední době ale své nejbližší neobdarováváme jen nějakými “obyčejným” trenýrkami nebo kalhotkami, ale vybíráme luxusnější zboží, které ocení zvláště ženy.

Hitem v oblasti ženského prádla jsou bezešvé kalhotky

kalhotky-pink-victorias-secret-extra-low-rise-hipster-pinkDo Čech se v poslední době dostává trend bezešvých kalhotek, o kterém možná mnoho žen doposud neví. Nemají klasické švy, takže jsou velmi hladké a nejsou vidět pod žádným oblečením. Hodí se pro každodenní nošení, ale ženy je nejvíce ocení pod sukní nebo šaty, kde vytváří krásnou ženskou siluetu. Kalhotky jsou většinou vyráběny z elastického materiálu, který je nejen extrémně pohodlný, ale také se vůbec nevytahává. Mezi obecně nejoblíbenější značku ženského spodního prádla patří dlouhodobě značka Victoria’s Secret.

Pro muže nejlépe 2Pack boxerky

2pack-panske-boxerky-puma-hawaiian-ocean-longJen málokterý muž bude na první pohled ze spodního prádla nadšený, ale pokud mu koupíte jedny z nejpohodlnějších trenek na českém trhu, po nějakém čase zjistíte, že už nechce nosit nic jiného.

Nejlépe uděláte, když někomu ze svého okolí koupíte 2PACK, ve kterém budou boxerky rovnou dvoje. Značka Puma, která tyto sady prodává, je jedním z nejlepších výrobců spodního prádla na celém světě.

Ani funkční prádlo nemusí být nudné

Mnoho žen i mužů dnes aktivně sportuje, a pomalu ale jistě začíná zjišťovat, že k pořádnému pohodlí nestačí jen kvalitní obuv. Velkou váhu má totiž i oblečení a hlavně funkční spodní prádlo.

Po celém světě už ho vyrábí mnoho firem, ke kterým se přidávají i čeští zástupci. Prádlo není jen praktické, ale je také vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů, a navíc i vizuálně hezké. Proto bude skvělým dárkem pro každého, kdo se aktivně pohybuje a chce se při tom cítit pohodlně.