Datum: 18.Listopad 2016 | Autor: Veronika Novotná

Zdraví pod vánoční stromeček

Vánoce se rychle blíží a vy stále nevíte, čím obdarovat své nejbližší? Nadělte jim dárky plné zdraví, které potěší opravdu každého.

Dárek, který potěší celou rodinu

davkovac-mydla

Vánoční čas je časem zimních radovánek a odpočinku, ale také i časem mnoha viróz a nachlazení. A proto nedejte bacilům šanci a posilte vaši imunitu vhodnými probiotiky, které nastartují váš organismus, zajistí správné fungování střev a postaví vás rychle na nohy po onemocnění. Laktobacily, které patří do probiotik, jsou vhodné k podání pro všechny věkové kategorie.

Ochraňte své známé před bacily i z vnějšku a darujte jim bezdotykový dávkovač mýdla DETTOL. Nyní s náplní do dávkovače Aloe Vera zdarma.

 

A co pro babičku a dědečka?

Velmi oblíbeným dárkem jsou přípravky na klouby. Naleznete jich opravdu velké množství. Celá řada se dá zakoupit ve vánočních balení s dárkem navíc. Velmi oblíbený je CEMIO Kamzík, který v sobě obsahuje kolagen pro správnou činnost kloubů. Nyní s Multivitaminem se zázvorem jako dárek. CEMIO Kamzík je vhodný nejen pro seniory, ale i pro aktivní a rekreační sportovce, pro ty, kteří nadměrně zatěžují své klouby a lidé těžce pracující.

cemio-kamzik

 

Dárky plné bylinek

Milovníka přírodních produktů zaručeně potěšíte VIRDE balíčkem plný zdraví, ve kterém najdete makový olej, citrus sirup vyrobený ze semen grepu a směsi vitamínů a v neposlední řadě tobolky z kozlíku lékařského, který má blahodárný vliv na váš spánek.

Navštivte e-shop Lékárna.cz a najděte si další inspiraci na vánoční dárky. Naleznete zde vše na jednom místě, za skvělé ceny a vyberete si z pohodlí vašeho domova.