dárky pro milence

23.Prosinec 2016

Dárky na poslední chvíli na vivantis.cz

Dostihl vás vánoční shon a nestíháte koupit dárky? Vyřešte to dárkovým poukazem na veškeré módní doplňky a darujte něco, co si každý přeje. Zaplaťte online, vytiskněte a můžete ihned obdarovat své známé.

23.Prosinec 2016

Dárky plné zdraví na lekarna.cz

Darujte vašim blízkým dárkový poukaz v libovolné hodnotě, který promění v e-shopu lekarna.cz za produkty, které potřebují. Vybrat si můžou z široké nabídky produktů pro zdraví, krásu nebo jen tak pro potěšení.  Nadělte letos pod stromeček praktický dárek, který vykouzlí úsměv na tváři.

22.Prosinec 2016

Vánoční poukázky na outdoorové vybavení a oblečení

Lámete si hlavu, jaký dárek by udělal vašim známým radost? Nejste si jisti, zda by jste vybrali správně? Darujte jim Hanibal dárkovou poukázku a oni už si sami vyberou co se jim bude líbit. Při online platbě máte dárkový certifikát ihned v e-mailu.

21.Prosinec 2016

Ideální dárek k Vánocům na webu sperky.cz

Chcete darovat šperk, ale nejste si jisti velikostí nebo tím, zda se bude vůbec líbit? Věnujte svým známým pod vánoční stromeček dárkový poukaz a nechte je, ať si na webu sperky.cz vyberou sami. S dárkovým poukazem nikdy nešlápnete vedle.

17.Prosinec 2016

Pozor, patříme k sobě

Sdělte ostatním, že patříte k sobě a pořiďte si pod vánoční stromeček partnerská trička. He is mine nebo She is mine. Stylová trička s kterými budete na každé oslavě zářit. Dejte to vědět všem.

11.Prosinec 2016

Designový obal na tablet z recyklovaného materiálu

Překvapte milovníka přírody designovým obalem na tablet v krásně hravých barvách. Obal se silným příběhem je vyrobený z vyřazeného starého oblečení přetvořeného do měkké, jemně chlupaté textilie. S praktickou gumičkou na snadné uzavírání. Vhodný na tablety nebo menší notebooky až do uhlopříčky 9,7„.

10.Prosinec 2016

Ohákni své blízké do stylových triček

Milují tvoji přátelé seriál Gilmorova děvčata nebo Jak jsem poznal tvoji matku? Tak máš vyhráno. Vyber jim například stylové tričko HIMYM, které zaručeně potěší. Bude to prostě, počkej si, legendární vánoční dárek, na který jen tak nezapomenete.

1. stránka z celkem 812345...Poslední »