dárky pro babičku

23.Prosinec 2016

Dárky na poslední chvíli na vivantis.cz

Dostihl vás vánoční shon a nestíháte koupit dárky? Vyřešte to dárkovým poukazem na veškeré módní doplňky a darujte něco, co si každý přeje. Zaplaťte online, vytiskněte a můžete ihned obdarovat své známé.

23.Prosinec 2016

Dárky plné zdraví na lekarna.cz

Darujte vašim blízkým dárkový poukaz v libovolné hodnotě, který promění v e-shopu lekarna.cz za produkty, které potřebují. Vybrat si můžou z široké nabídky produktů pro zdraví, krásu nebo jen tak pro potěšení.  Nadělte letos pod stromeček praktický dárek, který vykouzlí úsměv na tváři.

22.Prosinec 2016

Vánoční poukázky na outdoorové vybavení a oblečení

Lámete si hlavu, jaký dárek by udělal vašim známým radost? Nejste si jisti, zda by jste vybrali správně? Darujte jim Hanibal dárkovou poukázku a oni už si sami vyberou co se jim bude líbit. Při online platbě máte dárkový certifikát ihned v e-mailu.

21.Prosinec 2016

Ideální dárek k Vánocům na webu sperky.cz

Chcete darovat šperk, ale nejste si jisti velikostí nebo tím, zda se bude vůbec líbit? Věnujte svým známým pod vánoční stromeček dárkový poukaz a nechte je, ať si na webu sperky.cz vyberou sami. S dárkovým poukazem nikdy nešlápnete vedle.

15.Prosinec 2016

Ruční vločkovač – KoMo Flocino

Dopřejte svým nejbližším ty nejčerstvější vločky, čerstvě namletou mouku v pohodlí jejich domova s ručním vločkovačem. Svým malým rozměrem a inovativní technologií bude příprava ranních snídaní, vaření i pečení hračka.

10.Prosinec 2016

Ohákni své blízké do stylových triček

Milují tvoji přátelé seriál Gilmorova děvčata nebo Jak jsem poznal tvoji matku? Tak máš vyhráno. Vyber jim například stylové tričko HIMYM, které zaručeně potěší. Bude to prostě, počkej si, legendární vánoční dárek, na který jen tak nezapomenete.

7.Prosinec 2016

Darujte kouřové aroma a jemnost

Milovníka americké whisky zaručeně potěší Jack Daniel’s s dárkem. Prvotřídní whisky z Tennessee, která pomalu prokapává, kapku po kapce tři metry silnou utěsnanou vrstvou dřevěného uhlí vypáleného z tvrdého cukrového javoru. Celý proces zrání trvá 10 dní a během této doby do sebe whisky absorbuje vůni dřevěného uhlí, které lihovinu zjemní a dodá ji ojedinělou chuť.

1. stránka z celkem 812345...Poslední »