nezařazeno

27.Listopad 2014

Jak vydělávat prodejem dárků s Dropshipping.cz

DropshippingSlužba dropshipping.cz vám pomůže vydělávat nejen v době předvánoční, ale po celý rok.

Neváhejte využít jedinečnou možnost prodávat bez starostí dárkové produkty s velkoobchodními maržemi.

17.Září 2014

Nalaďte se na melancholickou vlnu s Křídly Vánoc

zdroj: krystof.net

zdroj: krystof.net

Křídla Vánoc nejsou pro českého filmového diváka žádnou novinkou, ale s přicházejícími Vánocemi se tento film stává znovu aktuálním. Jedna z českých premiér konce minulého roku sklidila obrovský úspěch, a mnoho lidí si ji o letošních svátcích pustí znovu. Přečtěte si proto krátkou recenzi, co od příběhu, který režírovala Karin Babinská, vlastně čekat.

1.Prosinec 2013

Udělejte si sváteční atmosféru s vánočními filmy

vanocni-filmyS Vánoci přichází i filmy se sváteční tématikou a v tomto článku si budete moct přečíst tipy na vánoční filmy. Vynecháme české pohádky, které se každoročně vysílají v TV. Přečtěte si o šesti filmech, které jsou pro děti i pro dospělé a možná jste o nich ještě neslyšeli. Nebo je naopak můžete dobře znát a my vám je jenom připomeneme. Jde o Grinche, Vánoční dárek, Sám doma, Polární expres, Lásku Nebeskou a Ukradené Vánoce Tima Burtona. Pokud si budete chtít některý z následujících filmů koupit, nebo se podívat po jiném, můžete na těchto internetových stránkách.

7.Listopad 2013

Úžasné-dárky.cz – obchod s originálními dárky

vanocni-darky-obrazekInternetový obchod Uzasne-darky.cz nabízí dárky pro všechny věkové kategorie. Vyberete si tu z mnoha různých dárků a za své nákupy můžete dokonce sbírat i body, které vám při dalším nákupu ušetří peníze. Eshop garantuje nízké ceny, rychlé dodání a často pořádá i soutěže.

4.Listopad 2013

Tipy na originální vánoční dárky

klavesniceChcete dát někomu z vašeho okolí originální vánoční dárek, ale v kamenných obchodech nenacházíte nic vhodného? Máme pro vás tip na originální vánoční dárky, které jsou připravené skladem na Vánoce 2013. Jejich vytipováním se napříč mnoha internetovými obchody zabývá stránka originalni-vanocni-darky.cz.

1.Listopad 2013

Nakupujte dárky včas aneb pošta zase nestíhá

posta-na-vanoceKaždý z nás to alespoň jednou v životě zažil. Balíček měl být doručen ráno, pošta ho však přiveze večer, nebo vůbec. Na Vánoce je tato situace ale ještě horší, protože dárky objednává mnoho lidí najednou, a tak nestíhají nejen prodejci, ale především pošta.

28.Říjen 2013

Velkoobchod s originálními dárky

ilustrace-1Vánoce se blíží mílovými kroky, co nevidět bude listopad a vy můžete začít shánět své dárky už v předstihu. Vyhněte se předvánočnímu šílenství a zamyslete se nad dárky včas. To samé platí i pro obchodníky, kteří chtějí ve svém obchodě prodávat nový sortiment obohacený o originální dárky a gadgets. Podívejte se na věci, které se prodávají ve velkoobchodě dárkového zboží Uzasne-darky.cz.

1. stránka z celkem 3123